Příjemná prodejna

Abyste si svůj nákup skutečně užili a rádi si u nás vyzkoušeli nejen počítače, snažíme se prodejnu zařídit s důrazem na příjemné prostředí v technickém stylu odpovídajícím naší nabídce.

Okamžitý odběr

Věříme, že když se rozhodnete si něco pořídit, chcete to i používat. A to nejlépe hned, bez čekání. Veškerý náš sortiment proto držíme skladem. Stačí si před cestou na centrálu zboží zarezervovat a než dorazíte, už na vás bude čekat.

Prodejna bez čekání

Naši prodavači se snaží poradit, jak nejrychleji můžou, pokud by je však přeci jen něco zdrželo, použijte pořadový systém, nepřehlédnutelný u vstupu do prodejny. Nemusíte tak stát žádnou frontu, nýbrž se projít po okolí, prohlédnout si vystavené počítače nebo vyřídit pracovní povinnosti – a nikdo vás nepředběhne.

Příjemné prostředí

Své produkty se snažíme vystavovat v prostředí podtrhujícím zboží. Zastáváme názor, že méně je více, nechceme proto stavět reklamy do každého rohu, naopak usilujeme o prostředí s technickou atmosférou, jakou byste u IT odborníků očekávali. Do prodejny je rovněž zajištěn bezbariérový přístup.

Parkoviště přímo u prodejny

Ať si pořídíte cokoli, v našem sortimentu je velká pravděpodobnost, že to nebude vyloženě zboží do kapsy. Počítáme s tím, že si pro svůj počítač či notebook přijedete autem. Přímo za budovou centrály v Mironetu je proto parkoviště přímo pro naše zákazníky. Nemusí se tak bát, že by v centru nezaparkovali, nebo museli za zastavení platit.

Otevřeno denně

Museli jste si někdy přivstat, abyste stihli koupit čerstvé rohlíky? U Mironetu na podobné nepříjemnosti zapomeňte, nezavřeme ani o sobotě, ani o neděli.

  

 
Výhody Mironetu


 
100x v ČR
Možnosti plateb
Výhodné splátky

© Mironet Technology s.r.o.